Vedoucí provozovny pro OZP Praha

Plat: 16000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Úplné střední vzdělání s maturitou
• Praxi potvrzující Vaše manažerské schopnosti
• Dovednost a chuť pozitivně motivovat své podřízené
• Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

• Pracovní úvazek 20 hodin/týden
• Mzda 16. 000 Kč + odměny

Náplň práce

Pro společnost zaměřující na služby související se zpracováním dokumentů – provozování podatelen, optimalizace poštovného, reprografické služby a provoz reprografických center, digitalizace, archivace, hybridní pošta a elektronický oběh dokumentů hledáme vedoucí provozovny.

Náplň práce:
• Zadávání pracovních úkolů pracovníkům
• Komunikace se zákazníky, řešení jejich provozních a změnových požadavků
• Komunikace s distributory zásilek, řešení podání zásilek, reklamací
• Kontrola podkladů k fakturaci, fakturace
• Pracovníkům OZP přidělovat jen práci, kterou mohou s ohledem na svůj zdravotní stav vykonávat. V případě zdravotního omezení OZP vykoná danou činnost sám nebo ji přidělí jinému pracovníkovi.
• Kontrola kvality a včasného splnění úkolů zadávaných pracovníkům provozu, případně jiným pracovníkům přidělených pro jednotlivé úkoly
• Vyhodnocování činnosti pracovníků provozu, případně jiných pracovníků přidělených pro jednotlivé úkoly
• Vedení pokladny.
• Školení zaměstnanců, dle interních směrnic společnosti
• Evidence a příprava docházky jednotlivých pracovníků
• Denní inventura poštovného za jednotlivou podatelnu
• Účast na poradách vedení společnosti

Lidé a Příležitosti s.r.o.

130 00 Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
k.rejman@prilezitosti.cz