Práce na CNC strojích - nábor. bonus 30 000 Kč! Přerov

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Přerov, Olomoucký
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU nebo SŠ v oblasti strojírenství
- Zkušenosti se seřizováním CNC strojů, programování VÝHODOU
- Znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

- Získáte své místo přímo do KMENE u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů Olomouckého kraje
- Váš VÝDĚLEK bude až do výše 35 000 Kč
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč
- Čekají Vás PŘÍPLATKY za odpolední i noční směny
- Roční a čtvrtletní BONUSY
- VOLNÉ víkendy, svátky a 25 dní dovolené
- PŘÍSPĚVEK do kafeterie 3 000 Kč a také na penzijní připojištění 800 Kč
- ZVÝHODNĚNÝ mobilní tarif
- NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED
- A mnoho dalšího!

Náplň práce

- Seřizování CNC stroje a časem je i programování
- Budete obsluhovat CNC frézy, soustruhy nebo brusky

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Činčurová   +420775478644