Manažer neustálého zlepšování Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste specialistou na zlepšování procesů?
Máte zkušenosti z výrobních společností?
Hledáte novou výzvu?

Tak právě pro Vás máme atraktivní pracovní nabídku.
MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ

Požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru

* praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky

* znalost metod štíhlé výroby a jejich aplikace v praxi (5S, TPM, SMED, KAIZEN)

* zkušenosti v projektovém řízení a v řízení změn

* pokročilá znalost AJ podmínkou

* dobrá znalost MS Office

* analytické, organizační a komunikační schopnosti

Pracovní náplň:

* koordinace a tvorba strategie neustálého zlepšování

* v rámci společnosti vyhledávat příležitosti ke zlepšování

* zavádění zlepšovacích návrhů a vyhodnocování výsledků

* identifikace problémů a hledání nápravných opatření

* příprava dokumentace, reporting a akční plány pro zlepšování

* řízení workshopů, školení, interní komunikace při zavádění opatření

Těšit se můžete se na tyto odměny:

* zázemí silné společnosti

* motivující finanční ohodnocení

* 5 týdnů dovolené

* příplatky na stravování

* možnost odborného a kariérního růstu

* pracoviště vybavené moderní technikou

* jazykové kurzy a spousta dalších benefitů

* nástup možný dle dohody

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Vítová   722 921 096