Stavbyvedoucí - Středočeský kraj a Praha Středočeský kraj + Praha, sídlo spol. Praha a Kolín

Lokalita pracoviště: Středočeský kraj + Praha, sídlo spol. Praha a Kolín, Hlavní město Praha
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání
• znalost práce na PC
• praxe v oboru
• řidičský průkaz sk. B
• schopnost pracovat s moderními technologiemi a materiály
• chuť učit se novým metodám a technologiím v oboru
• samostatnost, zodpovědnost, motivaci, organizační schopnosti
• schopnost komunikovat
• schopnost pracovat v týmu a případně vedení týmu
• zajištění, zásobování a chod stavby + dohled nad technologickými postupy
• znalost AJ - vítána

Nabízíme

• práci v dobrém a přátelském kolektivu moderní firmy s dlouholetou tradicí a významnou pozicí na trhu
• podílení se na realizaci prestižních projektů (nejčastěji lokalita Středočeský kraj, Praha)
• profesní růst
• zajímavé finanční ohodnocení

Místo práce: místo výkonu profese Středočeský kraj + Praha, sídlo společnosti Praha a Kolín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@strechy-novak.cz.
Z došlých podkladů vybereme ty, kteří nejlépe vyhovují našim požadavkům a zpětně je oslovíme.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Střechy Novák s.r.o., pracující v oboru komplexních dodávek střešních konstrukcí šikmých střech a dále pak příbuzných oborů, jakými jsou například nosné ocelové konstrukce, fasády, zateplovací systémy, apod.

Společnost přijme zkušeného kolegu na pozici stavbyvedoucího.

Více informací o společnosti naleznete na www.strechy-novak.cz.

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719