Finanční a pojišťovací poradce / poradkyně Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

S čím byste měl/a přicházet:

• Min. SŠ/SOU s maturitou a čistý TR
• Chuť a zájem se realizovat v obchodní oblasti
• Měl/a byste mít odvahu pustit se do budování něčeho nového a mít zájem na sobě pracovat
• Příjemné vystupování a komunikativnost

Fair play, soulad s našimi hodnotami (Srozumitelnost – Péče – Spolehlivost)

Nabízíme

Co Vám mimo jiné nabídneme:

• Možnost vlastí seberealizace a nastartování kariéry
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Atraktivní systém odměn (fixní + variabilní složka) dle Vašeho výkonu
• Možnost odborného růstu v oblasti finanční gramotnosti

Náplň práce

Jste zkušený profesionál s dlouholetými zkušenostmi nebo nováček ve finančním světě, Najdeme pro Vás místo s dlouhodobou perspektivou v respektované mezinárodní firmě, která zajišťuje profesionální služby stálým i novým klientům.

Jak bude vypadat Vaše práce:

• Po dobu celých 4 měsíců se budete zaškolovat na naše interní systémy a procesy
• Budete se seznamovat s prací obchodníka za pomocí našich zkušených trenérů
• Získáte odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového
• Budete moci zužitkovat vaši kreativitu
• Budete umět vést jednání s klienty včetně uzavírání smluv vzdáleně – nebo na dálku
• Ukážeme Vám, jak vypadá kvalitní klientský servis tak, abyste měl/a vždy maximálně spokojené klienty

NN Finance, s.r.o.

Slovanská 3240
787 01 Šumperk
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Heglasová   +420 601 087 214