Hledáme kontrolora s nástupem ihned! až 26 000 Kč + nábor. bonus Brno

Plat: 23000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ochota pracovat ve třísměnném provoze
Oceníme preciznost a znalost technické dokumentace se zkušenostmi s měřidly
Kvůli vizuální kontrole je potřeba mít dobrý zrak
Uvítáme, pokud máte elektrovyhlášku 50/5
Úspěšně dokončené SOU nebo SŠ

Nabízíme

Nástup rovnou do KMENE
Výdělek až 26 000 Kč + příplatky za přesčasy, po prvním půl roce možnost navýšení mzdy
Náborový příspěvek 5 000 Kč
Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měs.
Svozová doprava z Brna a okolí ZDARMA
Až 4 SIM s výhodným tarifem
Týden dovolené navíc
Nástup možný ihned
A mnoho dalšího!

Náplň práce

Čeká Vás výstupní kontrola motorů, sepisování nalezených neshod
Budete kontrolovat list motoru
Vzhledem k tomu, že budete manipulovat s těžkými výrobky, je práce vhodná spíše pro muže

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Činčurová   +420775478644