Projektant/ka dopravních staveb Praha

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ, SŠ technického zaměření

* praxe v oboru

* MS office

* znalost projektování v systému ACAD, (Civil 3D – výhodou)

* Geodetické zaměřovaní - výhodou

* Orientace v normách a technických předpisech

* autorizace v oboru výhodou, není podmínkou

* Znalost Aj – min. středně pokročilá (B1/B2 dle evropského referenčního rámce)

* Řidičský průkaz – skupina "B"

* Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.

Nabízíme

zázemí úspěšné a stabilní společnosti
zaměstnání v centru města
samostatnou tvůrčí práci
profesní růst a vzdělávání
možnost práce v zahraničí
příjemný kolektiv
zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
sociální program (penzijní připojištění)

Náplň práce

* Projektování dopravních staveb (od studií až po prováděcí dokumentaci)

* Účast na technických jednáních se zákazníkem

* Spolupráce s ostatními profesemi

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853