Operátor automatických tvarovacích zařízení Volduchy

Lokalita pracoviště: Volduchy, Plzeňský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- střední škola (ÚSO) nebo výuční list v oboru technického zaměření
- ochota učit se pracovní a technologické postupy pro jednotlivé díly a stavbu materiálů jednotlivých projektů
- dobrá organizace práce a spolupráce s ostatními zaměstnanci
- vše potřebné k výkonu práce vás naučíme

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení, nástupní mzda 25.000,- Kč za měsíc, po zapracování až 28.000,- Kč za měsíc
- stabilní pracovní místo a práci v příjemném kolektivu
- příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km až do výše 4.368,- Kč
- docházkový benefit za 100% docházku do zaměstnání 2.700,- Kč/měsíc
- až 6 dní dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
- příspěvek 5.000,- Kč za svatbu a narození dítěte, příspěvek na stravování
- motivující prémie za výkonnost
- příplatky za přesčasy a noční směny nad rámec Zákoníku práce
- odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 5.000,- Kč
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 650,- Kč/měsíčně
- prémie při pracovním výročí (první již po 3 letech ve společnosti)
- Multisport karty, Zaměstnanecký program u T-Mobile a KB
- očkování proti chřipce, Benefit pro dárce krve (bezplatné darování)

Náplň práce

- výměna tvarovacích forem, jejich správné nastavení, nastavení parametrů na tvarovacím zařízení
- optická kontrola vyrobených dílů
- doplňování materiálu
- spolupráce při údržbě a čištění stroje

BORGERS CS spol. s r.o.

Stehlíkova 1111
Rokycany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Šolková