Obchodní zástupce/projektový manažer Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Designové řešení pro VIP klienty. Společnost využívá především dřevo, kov, sklo a vše skládá do interiéru na klíč.
- Vyhledává obchodní příležitosti s možností uplatnění produktů společnosti
- Podílí se na přípravě obchodních strategií pro konkrétní obchodní projekty
- Aktivně se účastní prezentací a osobních jednání se zákazníky
- Aktivně se podílí na přípravě kalkulací s důrazem na vytváření předepsané výše marže
- V průběhu zakázky řídí obchodně realizační projektový tým a dozoruje průběh zakázky. Aktuální informace okamžitě přenáší na zákazníka s důrazem na minimalizaci rizik spojených s nekvalitní nebo pozdní dodávkou
- Likviduje doručené zaevidované faktury spojené s projekty, které řídí a na které dal pokyn k vystavení objednávky
- Aktivně řeší vzniklé pohledávky při neuhrazení vystavených faktur za zrealizované projekty
- Připravuje ve spolupráci s právníkem společnosti obchodní smlouvy s důrazem na obchodní podmínky projektu
- Podílí se na zapracování nových obchodníků

Nabízíme

- Mladý a přátelský kolektiv
- Řada teambuildingů a společných aktivit
- Inovativní pracovní prostředí
- Motivující finanční ohodnocení
- Řada dalších benefitů...

Náplň práce

- Požadované vzdělání: Minimálně SŠ
- Praxe v obchodu v oblasti projektového řízení (roky): 5
- Pokročilá znalost AJ
- Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
- Reprezentativní vystupování
- Komunikační a prezentační schopnosti
- Rychlá orientace v prostředí trhu
- Samostatnost, loajalita, časová flexibilita
- ŘP sk. B

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová   601 556 724