Regulatory Affairs Officer Praha

Plat: 60000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro generickou farmaceutickou společnost v rámci rozšiřování týmu hledáme zkušeného člověka z regulatory s angličtinou.
Budete připravovat a předkládat registrační dokumenty pro léky a zdravotnické přístroje, žádosti o změny a prodloužení.
Budete kontrolovat popř. aktualizovat technické dokumentace vč. dat v databázi a komunikovat s 10-členným týmem v rámci CEE regionu a příslušnými orgány.
Budete reportovat nadřízenému v UK.

Náplň práce

Adekvátní finanční ohodnocení + bonusy
Využití angličtiny
Příjemné pracovní prostředí
Možnost home officu
5 týdnů dovolené
Sick days
Příspěvek na dopravu
Stravenky
Cafeterie
Multisport karta
Nástup: květen 2021 popř. dohodou

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271