Řidič OZP Praha Malešice - skupina B (20 hod./týden)

Plat: 110 - 120 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Velmi dobrá znalost Prahy
Příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem)
Ochota učit se novým věcem
Zodpovědnost za svěřené úkoly
Fyzická zdatnost, manipulace s těžšími zásilkami
Organizační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Řidičský průkaz - skupina B

Nabízíme

Tato pozice je vymezena pro tělesně postižené osoby v invalidním důchodu, není vhodná pro OZP používající při pohybu kompenzační pomůcky a starobní důchodce.
Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden).
Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Hodinová mzda 110,-Kč/hod., po zkušební době 120,- Kč/hod.,
Příspěvek na stravování. bonusy
Sick day

Náplň práce

Svoz zásilek od klientů a odvoz na poštovní depo, rozvoz zásilek ke klientům.
Jedná se o pravidelné trasy, předem naplánované.

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Praha 9
ČR

Kontaktní osoba:
Ondřejka Stechr   773 765 545