SAP konzultant/ka Náchodsko

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Náchodsko, Královéhradecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ/SŠ a min. 2 roky praxe v SAP či jiném ERP systému
- dobrá znalost AJ slovem i písmem
- analytické myšlení
- schopnost řešení operativních potřeb

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání
- práce na zajímavých projektech ve firmě, která ocení nápady a inovace
- pružná pracovní doba
- motivující odměňování podle praxe a úrovně samostatnosti
- firemní benefity

Náplň práce

Implementace jednotlivých modulů SAP. Komunikace s dodavatelem a správcem ERP systému. Testování a spolupráce během rozšiřování systému v rámci skupiny. Podpora stávajícím uživatelům systému. Školení uživatelů.

Personal Náchod

547 01 Náchod
Česká republika

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů   606 606 623