Vedoucí Elektro specialistů Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete patřit k jednomu z předních lídrů v oblasti komplexních logistických služeb pro významné hráče v elektronickém obchodování (E-shopy)? Hledáme nového parťáka/parťačku do týmu, na pozici Vedoucího Elektro specialistů.
Jste zkušeným matadorem v elektrotechnice a rád/a pracujete v týmu? Zajímáte se o nové technologie, práce s daty Vám není cizí a navíc se nebojíte manuální práce? Výborně! Pak hledáme právě Vás! Hledáme Leadera do nového týmu, který/á dokáže vést a motivovat své lidi nejen pro práci, ale i v rozvoji. Vidíte se vtom? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Co budete mít na starosti?
   •  Vedení a rozvoj svého týmu – navrhování školení a certifikací
   •  Spolupráce při odstraňování poruch v místě pracoviště
   •  Tvorba prediktivních plánů údržby
   •  Zaučování a aktivní práce s motivací týmu
   •  Dohled nad svým týmem přímo na hale
   •  Budete podpora na telefonu pro svůj tým v případě potřeby
   •  V případě nutnosti komunikaci s dodavateli v německém jazyce

Co u Vás oceníme?
   •  Min. SŠ v oboru automatizace, elektrotechnika
   •  Vyhláška 50/1978, §5 nebo §6
   •  Zkušenost s vedením lidí a jejich rozvojem a motivací
   •  Zkušenost v oblasti automatizace
   •  Praktická znalost řídící techniky: PLC/ PROFINET/ ASI Bus/ CAN Bus
   •  Praktická znalost techniky v logistice: dopravníky, etiketovací přístroje, směrové skenery, převodové motory, frekvenční měniče, obecně jednoúčelové automatizované stroje
   •  Komunikativní němčina
   •  MS Excel – min. znalost funkcí

Co Vám za to nabídneme?
   •  Prožití 1/3 Vašeho života s radostí z dobře vykonané práce v úspěšné německé společnosti
   •  Práci ve stabilním a přátelském prostředí
   •  Získání různých certifikací a zlepšení jazykových dovedností formou kurzů
   •  Atraktivní finanční hodnocení + bonusy a širokou škálu benefitů!
   •  Pracovat s novými technologiemi
   •  Po zaučení specialistů pracovní doba Po-Pá
   •  5 týdnů dovolené
   •  Stravenkový paušál 75kč/den
   •  Chcete se sami posunout v rámci odborného vzdělávání a my nenabízíme vše? Řekněte si, jaké školení Vás zaujalo a my to zařídíme!

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Červenková   776 418 286