Montážní dělník, ranní směna, 29 000 Kč, bonusy, obědy zdarma! Plzeň

Plat: 28200 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme pouze:

- manuální zručnost
- pečlivost
- spolehlivost
- svědomitost

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

* zajímavou práci v perspektivní společnosti

* jednosměnný provoz (6:00 - 14:40)

* dvousměnný provoz (6:00 - 14:00, 14 - 22:00) -jen některé pozice, dle domluvy.

* dobré mzdové ohodnocení

* bohatý program zaměstnaneckých výhod

Plat 28 200 + příplatky
+ obědy, káva, voda zdarma

- 25 dní dovolené
- stravování v prostorách společnosti
- firemní akce
- dlouhodobý hlavní pracovní poměr
- možnost firemního ubytování v bytech a rodinných domech. Možnost záloh ze mzdy od prvního odpracovaného dne!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce

Co vás čeká

Jste manuálně zručný a chcete pracovat v jednosměnném, nebo dvousměnném provozu? Láká Vás práce v perspektivní mezinárodní společnosti?

Hledáme pracovníky, kteří mají kladný vztah k práci, jsou pečliví, samostatní a šikovní.

Výroba interiérů, nábytku, vrat a další. Sériová i kusová výroba.
Vhodné spíše pro muže.
Nabízíme i pozice s vyučením, nebo praxí - zámečník, elektromechanik, VZV, obsluha CNC a další.

Možnost nástupu ihned dle domluvy.

People Facility s.r.o.

Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michal Kozel