Pracovník/ce mobilního odběrového místa v Německu Düsseldorf

Plat: 2250 - 3150 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Düsseldorf, Zahraničí
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
- Jakékoliv zkušenosti s obdobnou činností výhodou
- Znalost německého jazyka – základy (A1)
- Zodpovědnost
- Min. středoškolské vzdělání

Nabízíme

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:
- ZÁKLADNÍ PERSONÁL (základy německého jazyka / žádné zkušenosti) = 12.50 €/hod. brutto
- TEAM LEADER (zkušenosti – MOM, cizí jazyk – NJ A2/B1, AJ/B2) = 14.50 €/hod. brutto
- MEDICÍNSKÝ PERSONÁL (zdrav. personál, ošetřovatelství s NJ/B1,B2) = 17.50 €/hod. brutto

BENEFITY:
- Zabezpečené UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- NĚMECKÁ PRACOVNÍ SMLOUVA, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
- Možnost PŘESČASŮ – až 200 hodin/měsíc
- Jednorázové proplacení dopravy
- Pravidelné ZÁLOHY
- KOORDINÁTOR slovensky mluvící v místě pracoviště
- Pomoc při vyřizování všech dokumentací
- Nástup ihned

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
- Odebírání vzorků
- Testování vzorků / vyhodnocování
- Evidence testovaných
- Koordinace lidí během testování
- Ostatní asistenční / administrativní činnosti

Práce v ochranném oděvu a za zvýšených hygienických opatření. Každý pracovník bude před nástupem do práce řádně zaškolený o průběhu všech vykonávaných činností.

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anna Závodná   +420 725 427 742