Obráběč/Obsluha CNC brusek - Turnov - nástup ihned!

Plat: 31000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co je potřeba udělat pro tuto skvělou práci?

• Vzdělání SOU technického směru – praxe je podstatnější!
• Čtení výkresové dokumentace
• Manuální zručnost
• Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

Co za to dostaneš?

• Měsíční mzda je ve výši od 31 000 Kč - 35 000 Kč /dle zkušeností/
• Stravenkový paušál hodnotě 71 Kč za odpracovanou směnu
• Odměna za doporučeného kamaráda ve výši 5 000 Kč po odpracovaní zkušební doby
• Týden dovolené navíc – volný čas si tak naplánujete efektivněji
• Na každého šikovného zaměstnance čekají čtvrtletní prémie
• Za dobře odvedenou práci na Váš čekají motivující odměny

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

Náplň práce

Srdce Českého ráje, město Turnov, má kromě nádherného prostředí i jiné klenoty. Mezi ně nepochybně patří závod na výrobu keramiky. Přidejte se do jeho skvělého kolektivu. Připravili sme pro Vás lákavou mzdu a jedinečné benefity!

Co bude náplní práce?

• Obrábět přesné keramiky – doladít to k dokonalosti!
• Broušení speciálních dílů – broušení ploch, obvodů (bruska na kulato, bruska na plocho)
• Leštění dílů, vrtání otvorů
• Práce se vykonáva ve třísměnném provozu

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová   +420725828601