Konstruktér/projektant železniční trakce Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- alespoň SŠ vzdělání s maturitou ve stavebním oboru, vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru výhodou
- znalost Microstation nebo CAD systémů
- chuť a zájem o stavitelství
- český jazyk na dobré úrovni

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
- máte autorizaci ČKAIT
- máte ŘP skupiny B
- ovládáte anglický nebo německý jazyk

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti, osobní přístup a podporu kolegů
- podporu v seberozvoji a profesním růstu, motivační odměny za dobře odvedenou práci, školení měkkých i tvrdých dovedností
- zaměstnanecké benefity, jako např. eStravenky, kartu Multisport, permanentky na kulturní i sportovní akce, příspěvky na připojištění
- 5 týdnů dovolené
- odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce

- projektování železničních a dopravních staveb
- vyhotovení všech stupňů projektové dokumentace a studií
- spolupráce s týmem projektantů
- další úkoly související s výstavbou dopravní infrastruktury

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Milerová   +420777156338