Production Supervisor (m/ž) Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ
- AJ na komunikativní úrovni
- praxe v oblasti výrobního podniku min. 3 roky
- praktická znalost výrobních systémů (Kanban, Kaizen, 5S aj.)
- ŘP sk. B

Nabízíme

- roční bonusy a prémie
- pružná pracovní doba
- závodní stravování
- komplexní vzdělávací programy
- Multisport karta
- závodní lékař, zdravotní preventivní programy, ELA poradenství aj.

Náplň práce

- vedení a rozvoj svěřeného výrobního týmu na daném úseku
- spolupráce s ostatními odděleními napříč závodem
- spoluúčast na tvorbě rozpočtu, plánování nákladů aj.
- řešení technických problémů, spolupráce s technologem
- zodpovědnost za plnění výrobního plánu
- zpracovávání výpadků výroby včetně nákladů
- optimalizace procesu výroby

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová