Správce nájmů a nemovitostí (práce převážně v kanceláři) Modletice

Lokalita pracoviště: Modletice, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zajímáte se o oblast realit? Jste aktivní osobnost a nebojíte se vyjednávat?

Do týmu realit hledáme novou posilu, která nám pomůže zajistit efektivní pronájem volných obchodních prostor.

• má praxi na obdobné pozici (z oblasti realit, řešení pronájmů…)
• má dobré komunikační a vyjednávací schopnosti a kterého baví jednat s lidmi
• přemýšlí v souvislostech a dokáže si práci dobře zorganizovat
• má ŘP sk. B
• ovládá práci s MS Office
• znalost anglického nebo německého jazyka (výhoda, nikoliv podmínka)

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9 - 15 hod.)
• Kantýna přímo na centrále – dotované obědy za 40 Kč
• Dotovaná Multisport karta za 400 Kč/měsíc
• Mobilní telefon, notebook, služební vozidlo i k soukromým účelům
• Parkování přímo v areálu

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Notebook
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Firemní akce

Náplň práce

• Správa přiděleného portfolia nemovitostí
• Aktivní řešení problémů (technické problémy, smluvní záležitosti, reklama, rekonstrukce, věcná břemena, atd.)
• Kontrola platební morálky nájemců
• Vyhledávání a získávání nových nájemců, komunikace se stávajícími nájemci
• Vyjednávání smluvních podmínek, vytváření nabídek, příprava nájemních smluv
• Prohlídky prostor se zájemci, předávání a přebírání nájemních prostor
• Komunikace s pronajímateli prostorů pro prodejny BILLA
• Rychlé řešení požadavků oddělení prodeje (zajištění řízeného parkoviště, bankomatů, krátkodobých pronájmů, atd.)

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová