Obsluha drtiče, řidič nakladače, VZV – krátký/dlouhý týden Česká Lípa

Lokalita pracoviště: Česká Lípa, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. výuční list
- ŘP sk. T výhodou
- strojnický průkaz a oprávnění na VZV výhodou
- samostatnost, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům, spolehlivost, zodpovědnost
- čistý rejstřík trestů

Nabízíme

- jistotu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní firmě, výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
- velký důraz na bezpečnost a ochranu zdraví
- práci v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden
- placené přesčasy
- nástup možný ihned
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akciové programy, kafetérie, firemní akce, firemní soutěže, slevy u Vodafone, slevy na bankovní služby, kancelářské a hygienické potřeby, na firemní zboží a služby, na pohonné hmoty, příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti a další

Náplň práce

- obsluha drtiče, nakladače Komatsu a Manitou
- řízení VZV
- úklid pracoviště

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová