Chzžná/ý do hotelov - Holandské ostrovy. Nástup: Apríl, Máj, Jún Ostrov Vlieland ,Terschelling ,Ameland,, národný park Veluwe

Plat: 1700 - 2000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrov Vlieland ,Terschelling ,Ameland,, národný park Veluwe, Zahraničí
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteloch na holandskom ostrove Vlieland, Texel, Terschelling, Ameland alebo v národom parku Veluwe. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov sa nachádza priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

S Holandským zamestnávateľom už spolupracujeme viac ako 10 rokov. V hoteloch tým pádom pracuje veľa Slovákov a Čechov.

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (v niektorých hoteloch akceptujú aj znalosť nemeckého jazyka)
- predchádzajúce pracovné skúsenosti

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Nabízíme

Plat:

od 10,45 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money (pre pracovníkov 21 rokov a viac)
9,40 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money (20 rokov)
8,37 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money (19 rokov)
7,31 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money a viac (18 rokov)

Mzda je vyplácaná každý týždeň na účet podľa Vášho výberu. Bankový účet musí byť vedený na Vaše meno.

Work Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen