Veľkosklad s elektronikou - Holandsko. Nástup: ihneď rôzne lokality (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte)

Plat: 1700 - 2000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: rôzne lokality (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte), Zahraničí
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hľadáme ženy, mužov, páry a skupinky kamarátov do veľkoskladu s drobnou elektronikou (počítačové hry, mobily, vysávače, elektrické zubné kefky, sušiče vlasov, tlačiarne, náplne do tlačiarní a pod).

Náplňou práce bude kontrola tovaru, balenie a triedenie tovaru na výrobnej linke.

Po príchode do Holandska každý pracovník musí absolvovať 10 dňovú karanténu. Karanténa zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA. Zamestnávateľ Vám počas karantény taktiež poskytne stravu ZDARMA.

Pokiaľ sa už nachádzate v Holandsku, nemusíte absolvovať karanténu.

Taktiež máme voľné miesta pre vodičov retraku alebo elektrických paletových vozíkov.
Kamaráti, kamarátky, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.

V mestách Waalwijk/Tilburg sa pracuje na ranné a poobedné smeny, môže byť zaradená aj nočná smena.
V meste Maasvlakte sa pracuje iba na rannú smenu od 7:00 do 16:00 hod.

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť anglického jazyka B1
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace (Pokiaľ sa už nachádzate v holandsku a nemáte so sebou výpis z registra trestov, môžete si ho vybaviť cez Slovenskú ambasádu v Den Haagu).

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Nabízíme

Plat:
od 10,38 Eur brutto/hod + príplatok 8,33 % holiday money

PRÍPLATKY:
poobedná smena: príplatok 8,75 %
nočná smena: príplatok 13,75%

Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet zamestnanca.
Prvá mzda je vyplácaná v treťom týždni v piatok.
Podmienkou aby Vám bola vyplatená prvá výplata je aby ste mali vybavené Sofi číslo. (zabezpečuje zamestnávateľ)

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 3,75 Eur.

Pracovníci ktorí šoférujú služobné autá z ubytovania do práce a späť poplatok za dopravu neplatia a dostanú od zamestnávateľa bonus 2,25 Euro netto/deň.

Work Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen