Balenie Covid testov - Holandsko. Nástup: ihneď Cuijk

Plat: 1600 - 1800 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Cuijk, Zahraničí
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-čistý výpis z registra trestov ( nie starší ako 3 mesiace)
- vodičský preukaz skupiny B ( aspoň jeden zo skupiny)
- postačuje základná znalosť anglického jazyka, alebo jeden v skupine musí ovládať anglický jazyk

Nabízíme

od 9,78 Eur brutto/hod + 8,33% holiday money + príplatky za smeny, víkendy a sviatky.
Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca. Po odpracovaní jedného týždňa, môžete požiadať zamestnávateľa o zálohu.

Náplň práce

Hľadáme pracovníkov (ženy, muži, páry), ktorí budú pracovať v sklade kde sa balia Covid testy.

Náplňou práce je balenie testov a príprava tovaru na expedíciu. Ide o fyzicky nenáročnú prácu. Pracuje sa na jednu smenu.
Prvé 2 - 3 týždne pracujete v meste Cuijk (35 km od ubytovania), potom sa presuniete bližšie k ubytovania do skladu kde sa balia fľaše s kečupom v meste Elst, alebo do skladu s DHL balíkmi v meste Zaltbommel.

Postačuje základná znalosť anglického jazyka, alebo jeden v skupine musí ovládať anglický jazyk.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Work Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen