Pracovník v montáži! nástup ihned, od 29.000, svoz zdarma Dobříš

Plat: 29000 - 30600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dobříš, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost a fyzickou zdatnost, práce je fyzicky náročnější a je spíše vhodná pro chlapy!

Nabízíme

- nástupní mzdu 29.000 - 31.000

A k tomu?

- Navyšování mzdy až 3x za rok (po zaučení až 37.000)

- Příplatky za směnný provoz

- Nadstandardní příplatky za přesčas

- Docházkový bonus 10.000 ročně

- Týden dovči navíc

- Dotované stravování nebo stravenky

- Nástup IHNED

- Super nabídka zvýhodněného tarifu pro Vás i celou rodinu

- Svoz zdarma z Prahy, Hořovic, Sedlčan, Příbrami

- Příspěvek na penzijko a další...

Náplň práce

Super práce ve výrobě! Náplní Vaší pracovní doby bude montování malých bagrů!

Práce v Dobříši se svozem zdarma z okolí, včetně Prahy.

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Josef Albl   777 356 244