Jednoduchá práce v sedě | plný i zkrácený úvazek Ostrava

Plat: 17800 - 20000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost
- dobrý zrak
- ochota práce v čase 9.00 - 17.30 (plný úvazek)
- nebo 8.30 - 15.00 (zkrácený úvazek)

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
- docházkový bonus 1 500 Kč (plný úvazek) nebo 1 100,- Kč (zkrácený úvazek)
- bonus na dopravu až 500-1 500 Kč
- náborový bonus 5 000,- Kč
- bonus za doporučení nového zaměstnance 10 000,- Kč
- příspěvek na stravování 55 %
- TÝDENNÍ ZÁLOHY
- volné víkendy

Náplň práce

- montáž drobné elektroniky
- práce v sedě
- DENNÍ SMĚNY (9.00 - 17.30 nebo 8.30 - 15.00)
- práce v Ostravě Hrabové

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Konečná   +420 775 867 246