Hledáme disponenty MKD Brno (i pro absolventy)

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

hledáme nové kolegy se zkušenostmi v MKD nebo se vzděláním v oblasti logistika-doprava.
Nutností je komunikativní znalost AJ.

Mzda podle Vašich zkušeností (většinou se u nás nástupní mzda pohybuje od cca 30-35.00 Kč, ale máme i další pozice pro zkušenější kandidáty)
- komunikace se zákazníky, cenové kalkulace a koordinace kamionových přeprav
- zajištění plynulého chodu logistických případů
- komunikace a jednání s dopravci, sjednávání podmínek přepravy
- kontakt s partnery z EU, Turecka, Pobaltí,..
- rozvoj a budování vztahů se zákazníky a dopravci
- administrativní zpracování přeprav

Nabízíme

- nástupní mzdu dle zkušeností (cca od 30-35.000 Kč)
- práci v moderním pracovním prostředí
- profesní i osobní rozvoj, kariérní růst
- podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- pracoviště: Brno

Náplň práce

- praxi nebo vzdělání v oblasti spedice pozemních přeprav
- výhodou je vlastní portfolio dopravců a partnerů
- komunikativní znalost AJ slovem i písmem PODMÍNKOU, znalost dalšího jazyka výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- musíte být komunikativní a zákaznický orientovaný/á a nebát se prezentovat služby firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328