Mikulov - Operátor/ka ve výrobě s ubytováním v apartmánech zdarma, týdenní zálohy

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mikulov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ochota pracovat ve směnném režimu - ranní, odpolední, noční
Nebojíte se základní práce s počítačem
Manuální zručnost, trpělivost, pečlivost

Nabízíme

Mzdy vždy k 15. v měsíci na účet
Možnost týdenních záloh
Ubytování zajištěno nedaleko ZDARMA ( 2 – 3 lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízením)
Dotované stravování
Příspěvek na dopravu
Bonusy za docházku a vykonanou práci až 4 500,-Kč
Příplatky za odpolední směnu 6,- Kč/hod, za noční směnu 17,-Kč/hod
Příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí 9,40,-Kč/hod
5 týdnů dovolené

Náplň práce

Jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
Práce na vlastním stroji, nejedná se o pásovou výrobu
Po nástupu zaškolení v tréninkovém centru

TRANSFER International Staff k.s.

Praha 1, 110 00
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Michaela Ledvinková