Konzultant pro přidělené zaměstnance s ukrajinštinou Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání zakončené maturitou,
* aktivní znalost ukrajinského jazyka
* velmi dobrou znalost práce na PC (Excel a Word)
* aktivního řidiče s řidičským oprávněním sk. B,
* schopnost přijmout zodpovědnost - podepisujete smlouvy, jste kontaktní osoba pro naše přidělené zaměstnance
* časová flexibilita - někdy je třeba zůstat déle, ale jindy si zase vyberete volno
* znalost cizích jazyků je také výhodou

Nabízíme

* zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu,
* útulnou kancelář na Lazarské, občasná práce z domova
* zajímavou mzdu a navazující systém finančních bonusů,
* mobilní telefon + notebook,
* stravenky v hodnotě 115Kč
* 25 dnů dovolené,
* dotovaná jazyková výuka ve výši 80%
* odborné kurzy, věrnostní bonusy a další benefity

Náplň práce

Baví Tě personalistika? Mluvíš ukrajinsky? Máš zkušenost s náborem výrobních dělníků? Pokud ano, tak přesně Tebe hledáme!
* inzerce volných pracovních míst
* řízení náboru, výběru, testování a nástupů agenturních zaměstnanců,
* onboarding - spolupráce při nástupu zaměstnanců u Klienta, ubytování, doprovod k lékaři, na testy, na cizineckou policii, apod
* operativní řešení požadavků zaměstnanců,
* související administrativa (příprava pracovních smluv, rozpisů směn, různých potvrzení pro zaměstnance, sledování a evidence docházek, tvorba reportů, atd.).

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Ludmila Polmová