Mistr montáží výrobní závod v Hlinsku - okres Chrudim

Lokalita pracoviště: výrobní závod v Hlinsku - okres Chrudim, Pardubický
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• učební obor technického směru
• praxe min. 2 roky
• znalost práce s technickými výkresy
• uživatelská znalost práce na PC
• řidičský průkaz - skupina B
• zodpovědnost, samostatnost, odpovídající pracovní nasazení
• ochota cestovat (ČR i zahraničí)

Nabízíme

• práci na hlavní pracovní poměr, pevná pracovní doba -37,5 hod./týden
• odpovídající mzdové ohodnocení + prémie a odměny na základě splnění dílčích a ročních cílů
• montážní příplatky
• prémie v programu „Najdi si svého kolegu“
• možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
• dotované penzijní programy nebo kapitálová životní pojištění
• dotované stravování
• výhodný tarif pro soukromé volání
• otevřená komunikace a přátelské pracovní prostředí
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Místo práce: výrobní závod v Hlinsku - okres Chrudim

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zkosarova@fansct.com nebo tel. čísla: 469 326 013 - Zdeňka Kosařová - personalista.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je inženýrská a výrobní společnost FANS, a.s., zabývající se technologiemi průmyslového chlazení a v této souvislosti se zaměřuje na dodávky na klíč a modernizace elektráren a průmyslových provozů. Mezi hlavní produkty náleží chladící věže s nuceným nebo přirozeným tahem, vzduchové chladiče a kondenzátory páry, chladící okruhy apod. Společnost tak je schopna poskytnout komplexní dodávky a služby v oblasti chlazení navržené podle konkrétních požadavků zákazníka, a to přes výpočet, návrh a vývoj výrobku až po samotnou výrobu, montáž a uvedení do provozu. Samozřejmostí je i poskytování servisních služeb a dodávky náhradních dílů pro její zákazníky.

Více informací o společnosti naleznete www.fansct.com.

Náplň práce:
• komplexní řízení výstavby, oprav a rekonstrukcí chladicích věží a chladicích okruhů
• přidělování pracovních úkolů vlastním i externím zaměstnancům, koordinace a kontrola jejich činnosti
• provádění odborných prací a běžných zámečnických prací, vázání břemen a jiné…
• provádění servisních činností technologických zařízení
• zastupování společnosti ve styku se zákazníkem

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719