Technik průmyslové automatizace Brno

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* zkušenost s programováním 6 osních robotů
* praxe s PLC programováním
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* zkušenosti na obdobné pozici z výrobní firmy

Nabízíme

* odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
* pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* firemní akce
* příspěvek na stravování

Náplň práce

* tvorba programů pro nově zaváděné výrobky
* optimalizace programů robotů a CNC brusek
* nastavování výrobních parametrů robotických pracovišť a jejich kontrolu
* zaškolení obsluhy robotických pracovišť a dohled nad prováděním preventivní údržby

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Škulaviková    +420 721 631 130