Referent zákaznického servisu Brno

Plat: 26000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
* praxe na obdobné pozici min. 5 let
* pokročilá znalost práce na PC
* alespoň základní znalost anglického jazyka
* proaktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme

* stabilní práce na HPP v Brně
* stravenky
* prostor pro seberealizaci
* vlastní kancelář

Náplň práce

* jednání s odběrateli, poskytování informací o charakteristikách a funkcích výrobků a zboží (častá telefonická komunikace)
* evidence a zpracování nabídek a objednávek skladu a exportního balení
* samostatné vyřizování obchodních případů po věcné i formální stránce
* zajišťování efektivní přepravy zboží
* řešení reklamací, zajišťování fakturace

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Škulaviková    +420 721 631 130