Operátor ve výrobě hadicových spon a úchytek - s ubytováním Hustopeče

Plat: 21000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hustopeče, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš stabilní práci ve výrobě s přátelským kolektivem, pravidelným výdělkem a možná by ti bodlo i ubytování zdarma? Ať už máš zkušenosti, nebo jsi učenlivým nováčkem, pojď to zkusit s námi jako operátor ve výrobě hadicových spon a úchytek v jihomoravských Hustopečích!

Jak si Tě představujeme?

Máš dvě zdravé ruce a nebojíš se je použít.
Pokud nemáš zkušenosti ve výrobě, máš otevřenou mysl a vše nové se naučíš.
Do práce chodíš rád, radši, než se válíš na ubytovně.

Nabízíme

Stabilní práci na HPP.
Průměrný měsíční výdělek 21 000 Kč – pokud občas zůstaneš přesčas, tratný tuplem nebudeš.
Ubytování v blízkosti pracoviště úplně ZDARMA.
25 dní dovolené.
Jednoduchou manuální práci vhodnou pro muže i ženy.
Zázemí firmy, která Ti bude krýt záda.
Pokud jsi ze Slovenska, tak i status pendlera.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková