Automechanik nákladních vozidel - Německo Triptis

Plat: 2150 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Triptis, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pár náklaďáků jsi už sebral hrobníkovi z lopaty, vyznáš se v kamionech i zemědělské technice a přemýšlíš, že bys vyjel za lepším výdělkem do zahraničí? Zkus to s námi jako automechanik nákladních vozidel v německém Triptisu!

Jak si Tě představujeme?

Opravil jsi už nejeden traktor či náklaďák a ve své práci se vyznáš.
Jsi zručný a práce Ti jde hezky od ruky.
Fyzička pro Tebe není sprosté slovo, takže Tě trocha fyzické práce neskolí.
Elektrické nářadí je tvá prodloužená ruka – tedy jej umíš efektivně a bezpečně používat.
Vyznáš se ve výkresové dokumentaci, a to i v němčině.

Nabízíme

Práce na HPP (v průběhu několika týdnů přechod na německou pracovní smlouvu).
Výdělek 13,50€/hod brutto (2100€/měsíc) s možností navýšení po zkušebce.
Příspěvek na ubytování.
Příspěvky na dopravu.
Zázemí firmy, která se za Tebe vždy postaví.
Pomoc při řešení problému v práci i mimo ni.
Bezproblémový přechod hranic i pohyb po Německu na základě zvláštního povolení koncového zaměstnavatele.

Náplň práce

Práce v hale ve stoje.
Opravy, opravy a zase opravy, zejména náklaďáků i zemědělské techniky.
Výstupní kontrola a ukládání produktů na palety.
Turnusy - 21 dní pracuješ, 7 dní lehárko – můžeš jet domů, nebo objevovat krásy Německa, jak je libo.
Možnost přesčasů a tedy vyššího výdělku.
Pohovorové kafčo u nás v jihomoravském Hodoníně.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková