Specialista/specialistka zákaznického servisu Teplice

Lokalita pracoviště: Teplice, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme:
 šikovného, pozitivního a aktivního kolegu/kolegyni, týmového hráče, který bude posilou velmi důležitého oddělení naší společnosti
 člověka s výbornou komunikací po telefonu, který umí pracovat s počítačem (sada MS Office
 angličtina určitě výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

• zajímavou a smysluplnou práci u stabilní mezinárodní společnosti s normálními lidmi, kde si můžete s každým promluvit
• pracovní dobu PO – PÁ, 8 – 17 h (7,5 hod/den)
• základní mzdu a motivační odměnu formou 13. a 14. platu
• 5 týdnů dovolené + po roce u nás další výhody ve výši 1 měsíční mzdy
• příspěvek na stravování (stravenkový paušál) ve výši Kč =44,- na den

* příjemné pracovní prostředí

Náplň práce

 především kvalitní zpracování příchozích telefonátů a e-mailů
 administrativní zpracování zakázek podle daných postupů

AG Experts s.r.o.

Teplice - Řetenice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Monika Pernerová