Manažer ICT Čáslav

Lokalita pracoviště: Čáslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* podobnou pracovní zkušenost z výrobní firmy
* Zkušenost s programem SAP (ideálně moduly MM, PP, PM, SD)
* znalost anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli i centrálou
* dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

* zajímavou a stabilní práci u renomované firmy
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* bohatý program benefitů

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici manažer ICT.
* zodpovědnost za kompletní IT v celé fabrice s jedním podřízeným IT technikem
* administrace MS+MSSQL serverů
* prvoúrovňová podpora uživatelů v SAPu (MM, PP, PM, SD)
* komunikace s externími dodavateli (infrastruktura, SW+HW)
* zodpovědnost za rozpočet

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata