Manažer nákupu Čáslav

Lokalita pracoviště: Čáslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* podobnou pracovní zkušenost z výrobní firmy působící v automotive
* analytické myšlení, samostatnost, schopnost vést lidi i obchodní jednání
* znalost anglického jazyka pro komunikaci se zákazníky i centrálou
* znalost Excelu a ideálně i SAPu

Nabízíme

* zajímavou a stabilní práci u renomované firmy
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* služební vůz i k soukromým účelům
* bohatý program benefitů

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici manažer nákupu.
* vedení několikačlenného týmu nákupu ve výrobním závodě
* nákup přímých i nepřímých komodit (výroba/služby rozděleno dle dodavatelů)
* správa rozpočtů
* vyhodnocení nabídek dle RFQ/podkladů od dodavatelů a jednání s novými dodavateli
* evidence dat v systému SAP

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata