Manažer HSE Čáslav

Lokalita pracoviště: Čáslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* stejnou pracovní zkušenost z výrobní firmy s prokazatelnými výsledky
* znalost aktuální legislativy ve svěřené oblasti
* OZO v prevenci rizik a ideální i v oblasti PO
* analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti, předpoklad pro vedení lidí
* znalost anglického jazyka

Nabízíme

* zodpovědnou a stabilní práci u renomované firmy s velice specifickou technologií
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* bohatý program benefitů

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici manažera HSE.
* zastřešení agendy celé firmy v oblasti BOZP, PO
* prosazování legislativních požadavků v souladu s firemní strategií a cíli
* provádění kontrol a auditů v oblasti BOZP, PO
* posuzování nových technologií, strojů a zařízení z hlediska BOZP, PO
* školení zaměstnanců a vedení agendy v oblasti pracovních úrazů

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata