Bez praxe a nástup ihned! Hledáme šikovné operátory! Brno

Plat: 23000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Manuální zručnost a spolehlivost
Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Mzdový výdělek v průměru 26 000 Kč s možností postupného navyšování
Bonus za noční 1 500 Kč
Měsíční prémie 2 000 Kč
Možnost přesčasů s 75% příplatkem
Bezplatné ubytování v Brně, dvoulůžkové pokoje s výbornou dostupností do práce i do centra města
Dotované stravování za 28 Kč v místě pracoviště
Možnost využívat týdenních záloh za každý odpracovaný týden v hodnotě 1 000 Kč
VOLNÉ víkendy, svátky a 25 dní DOVOLENÉ
NÁSTUP IHNED

Náplň práce

Práce s optickými kabely - scanování, pájení, balení, apod.
Jedná se o třísměnný provoz
Není to práce na lince!!
Čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY, ŽENY I MUŽE

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Činčurová   +420775478644