Operátor CNC: 20.000 CZK náborový příspěvek Hranice

Lokalita pracoviště: Hranice, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenost s obsluhou CNC? Jste manuálně zručný a hledáte nové stabilní zaměstnání?
Pokud ano, máme pro Vás příležitost! Náš klient, strojírenská společnost, právě rozšiřuje týmy a hledá šikovné kandidáty!
Nezmeškejte náborový příspěvek 20.000 CZK a dejte mi o sobě vědět!

Pracovní náplň:
- obsluha CNC strojů (příprava; nastavení zakázky)
- práce s měřidly
- jednoduchá údržba používaných zařízení
- dodržování technologických postupů

Nabízíme:
- pravidelné finanční ohodnocení
- náborový příspěvek 20.000 CZK
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- dojezdový příspěvek (500 - 2800 CZK)
- výkonnostní bonusy (2000 - 2500 CZK)
- závodní stravování
- měsíční bonusy
- proplacení přesčasů
- možnost využití firemní školky

Požadujeme:
- vyučení nebo SŠ vzdělání
- předchozí praxi na CNC
- ochotu pracovat v třísměnném provozu (směna = 7,5hod, víkendy volné)
- schopnost čtení z technické dokumentace
- znalost základních metod měření (posuvné měřítko, mikrometr)

Máte další dotazy?
Neváhejte mě kontaktovat na telefonu +420 778 463 515 nebo emailu patrik.gresicek@randstad.cz pro více informací.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Patrik Gřešíček