Mzdová účetní s AJ/NJ (start-up) Žebrák

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žebrák, Středočeský
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- několik let na obdobné pozici, kdy jste se staral(a) o to, aby měli lidé včas a správně mzdy na účtech
- rád(a) komunikujete v angličtině/němčině - je zde úzká vazba na švýcarskou centrálu (primárně písemná forma, nicméně občas je potřeba si zavolat)
- pokud jste se v minulosti podílel(a) na implementaci SW pro zpracování mezd, bude to určitě plus
- velkou výhodou bude i přesah do obecného účetnictví (ochota se věci doučit se také počítá :-))

Nabízíme

- prostředí firmy - výroba bude velmi automatizovaná a celkový počet zaměstnanců nepřesáhne 100 lidí
- zajímavý produkt (mimo segment automotive), který není tak častý
- příležitost být u startu a potřebné procesy si tak nastavit dle svého
- odměna dle vašich dosavadních zkušeností a potenciálního přínosu firmě
- přesah do jiných oblastí účetnictví

Náplň práce

- kompletní zpracování mezd na měsíční bázi (včetně odvodů a daní)
- práce v systému SAP
- kontakt s úřady a dalšími institucemi - ZP, OSSZ, ÚP, atd.
- vypracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
- zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
- statistiky a reporty pro státní úřady a legislativu
- interní reporting pro management společnosti
- zástup za finanční účtárnu (dovolená, nemoc) při komunikaci s centrálou ve Švýcarsku
- další personální agenda ve společnosti

iRecruit, s.r.o.

30101 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ondřej Hajský