Údržbář – jedna směna (od 22.000 Kč) #1122 Bořitov

Lokalita pracoviště: Bořitov, Jihomoravský
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Spolehlivost a pracovitost
* Manuální a technickou zručnost
* Praxe na podobné pozici vítána
* Zkušenost s řízením VZV vítána (školení zajistíme)

Nabízíme

* Zajímavou práci, při které se určitě nebudete nudit
* Fajn partu kolegů a dobré zázemí, pracovní oblečení
* Dotované stravování přímo v areálu firmy
* Zaškolení na každé pozici, doškolení VZV, příp. další průkazy dle pozice
* Pomoc se zajištěním dopravy z odpolední směny dle potřeby (např. spolujízdy s kolegy, posun pracovní doby dle autobusu… )
* Možnost postupu na další pozici a navyšování mzdy dle zkušeností a odvedené práce
* Firemní akce
* V případě doporučení kolegy náborový příspěvek pro oba
* Nástup možný ihned nebo dle dohody
* Lokalita : Bořitov u Černé Hory

Náplň práce

* Pravidelná údržba technického zařízení firmy
* Drobné opravy
* Čištění a úklid, likvidace odpadů
* Jednosměnný provoz (8hod.)

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hanka Novotná   602642915