Montér kol a dílů nákladních vozidel - Německo Triptis

Plat: 2000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Triptis, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyměnit píchlé kolo pro Tebe byla vždycky hračka, s vrtačkou či šroubovákem se neohroženě oháníš už nějaký ten pátek a rád by sis vydělal pěkné peníze za hranicemi? Pojď do toho s námi jako montér nákladní vozidel v německém Triptisu!

Jak si Tě představujeme?

Máš dobrou kondici, takže se nebojíš fyzické práce.
Kolo, blatník a další části vozidel namontuješ téměř i s prstem v nose.
Jsi tak nějak od přírody zručná bytost a práce Ti pod rukama hezky odsýpá.
Už jsi v ruce držel nějaké to elektrické nářadí.
Nemusíš být hotový lingvista, ale základně se domluvíš i německy.

Nabízíme

Práce na HPP (v průběhu několika týdnů přechod na německou pracovní smlouvu).
Výdělek 12,50€/hod brutto (2000€/měsíc) s možností navýšení po zkušebce.
Příspěvek na ubytování.
Příspěvky na dopravu.
Zázemí firmy, která se za Tebe vždy postaví.
Pomoc při řešení problému v práci i mimo ni.
Bezproblémový přechod hranic i pohyb po Německu na základě zvláštního povolení koncového zaměstnavatele.

Náplň práce

Práce ve stoje u pracovního stolu.
Montáž kol a dalších komponentů nákladních vozidel včetně brzdového systému.
Turnusy - 21 dní pracuješ, 7 dní lehárko – můžeš jet domů, nebo objevovat krásy Německa, jak je libo.
Možnost přesčasů a tedy vyššího výdělku.
Pohovorové kafčo u nás v jihomoravském Hodoníně.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková