Operátor ve výrobě kabelových svazků - s ubytováním Mikulov

Plat: 24300 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mikulov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš stabilní práci ve výrobě se slušným výdělkem? Rád bys bydlel v krásném, historickém městě, měl všemi milovanou Pálavu takřka za barákem a ještě k tomu úplně ZADARMO?
Pokud k tomu máš dvě zdravé ruce, které se nebojí práce, přidej se k nám jako operátor ve výrobě kabelových svazků v jihomoravském Mikulově!

Nabízíme

Průměrný výdělek 24 500 Kč měsíčně.
Nadstandardní ubytování v oblíbené lokalitě ZDARMA.
Docházkový bonus i výkonnostní prémie.
5 týdnů dovolené.
8 hodinové směny, třísměnný provoz.
Práce vhodná pro muže, ženy i páry.
Pokud jsi ze Slovenska, zajistíme Ti i status pendlera.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková