Seřizovač - ubytování zdarma Hustopeče

Plat: 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hustopeče, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pár strojů už jsi v životě seřídil, takže u montážní linky určitě nejsi nováčkem? Chceš si slušně vydělat a možná by se ti hodilo i ubytování zdarma? Pojď do toho s námi na pozici seřizovač v jihomoravských Hustopečích!

Jak si Tě představujeme?

Máš alespoň roční praxi z obdobné pozice. (A pokud ne, podívej se na naši nabídku pozice seřizovač junior.)
Do práce chodíš rád, radši, než se válíš doma.

Nabízíme

Stabilní práci na HPP.
Průměrný měsíční výdělek 30 000 Kč – pokud občas zůstaneš přesčas, tratný tuplem nebudeš.
Ubytování v blízkosti pracoviště úplně ZDARMA.
25 dní dovolené.
Zázemí firmy, která Ti bude krýt záda.
Pokud jsi ze Slovenska, tak i status pendlera.

Náplň práce

Seřizování a obsluha stroje.
Montáž linky a ručních přípravků na svěřeném pracovišti.
Důkladné vyplnění údajů na výrobní zakázce.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková