Operátor interní logistiky - s ubytováním Hustopeče

Plat: 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hustopeče, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máš papíry na VZV a lehký organizační talent? Manuální práce Ti nesmrdí, rád by sis slušně vydělal a možná i využil ubytování zdarma? Přidej se do našeho týmu na pozici operátora interní logistiky v jihomoravských Hustopečích!

Jak si Tě představujeme?

Organizace pro Tebe není sprosté slovo.
Zkušenosti ze skladu jsou plusový bodík, nikoliv podmínka.
Do práce chodíš rád, radši, než se válíš na ubytovně.

Nabízíme

Stabilní práci na HPP.
Průměrný měsíční výdělek 25 000 Kč – pokud občas zůstaneš přesčas, tratný tuplem nebudeš.
Ubytování v blízkosti pracoviště úplně ZDARMA.
25 dní dovolené.
Zázemí firmy, která Ti bude krýt záda.
Pokud jsi ze Slovenska, tak i status pendlera.

Náplň práce

Vychystávání materiálu ze skladů.
Zásobování jednotlivých pracovišť obaly.
Spravování a udržování přehledu o stavu zásob na pracovišti, průběžná kontrola, zajištění případných korekcí.
Odvoz vyrobených a řádně označených komponentů nebo hotových výrobků.
Provádění registrace vyrobených položek na sklad.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková