Seřizovač junior - s ubytováním Hustopeče

Plat: 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hustopeče, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nemáš moc praxe, ale za práci vzít umíš a rád by ses stal odborníkem ve svém oboru? Chceš pracovat v přátelském kolektivu a pro firmu, která se za Tebe postaví? Přidej se do našeho týmu na pozici seřizovač junior v jihomoravských Hustopečích!

Jak si Tě představujeme?

Máš chuť se učit.
Do práce chodíš rád, radši, než se válíš doma.

Nabízíme

Stabilní práci na HPP.
Průměrný měsíční výdělek 25 000 Kč – pokud občas zůstaneš přesčas, tratný tuplem nebudeš.
Ubytování v blízkosti pracoviště úplně ZDARMA.
25 dní dovolené.
Zázemí firmy, která Ti bude krýt záda.
Pokud jsi ze Slovenska, tak i status pendlera.

Náplň práce

Obsluha a seřizování strojů.
Montáž linky a ručních přípravků na svěřeném pracovišti.
Odpovědnost za správné seřízení strojů a přípravků.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková