Zkušený programátor/ vývoj SW - Mladoboleslavsko Hradec Králové

Plat: 40000 - 70000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jako nová posila týmu budete zastávat pozici Zkušený programátor/ vývoj SW a v budoucnu se posune na pozici TeamLeadera týmu vývojářů SW a programátorů, ale sám budete také výkonnou složkou! Pokud máte zkušenosti s vývoje aplikací a programováním, potom Vás velmi rádi přivítáme v našem rodinném kolektivu!
- budete programovat
- čekají Vás výzvy spojené s vývojem aplikací
- budete zavádět nové vývojové techniky do týmu
- aktivně se budete podílet na vývoji aplikací a systémů
- nemine Vás jednání se zahraničními kolegy v anglickém jazyce
- pokud budete chtít časem se posunete na pozici TeamLeadera

Nabízíme

- Ten, kdo již má zkušenosti s vývoje aplikací či programováním
- Nesmíte se bát komunikace v anglické jazyce!
- Znalost relačních databází a PL/SQL podmínkou (noSQL výhodou)
- Znalost backendu (java, API, mikroservisy)
+ znalost frontendu (javascript, HTML, CSS, XML)
Výhodou: znalost agilních metodik

Náplň práce

- budete se cítit odpočatí, protože budete mít 5 týdnů dovolené
- nebudete hladovět, protože budete mít stravenky
- rádi své zaměstnance vzděláváme a rozvíjíme jejich dovednosti
- rodinným příslušníkům usnadníme volání rodinným tarifem
- rádi oslavujeme pracovní výročí našich zaměstnanců
+ Vás čeká mnoho dalšího

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427