Materiálový disponent (Pardubicko) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nutná je znalost angličtiny na komunikativní úrovni, výhodou je němčina.
Hodit se bude praxe z oblasti logistiky, ideálně z obdobné pozice - zásobování výroby a dodávání výrobků k zákazníkům.

Jste ranní ptáče nebo si raději přispíte? Máme pružnou pracovní dobu.
Budete se starat o příjem a expedici, postaráte se o zásobování materiálu pro výrobní linky
Postaráte se o dodání výrobků našim zákazníkům (automotive)
Budete odpovídat za skladové zásoby, inventury, evidenci v SAPu
Budete komunikovat napříč celou firmou..

Nabízíme

- ale také prémie až 11% z Vašeho platu
- na odpočinutí budete mít 5 týdnů dovolené
- pracovní doba je flexibilní, přijďte, až se vyspíte, v kanceláři ale musíte být pevně mezi 9 - 14:00
- přispíváme na závodní stravování, dopravu 300 Kč, penzijko 4% ze mzdy, máme výhodné tarify pro Vás i pro členy rodiny, v rámci pracovní doby můžete navštěvovat jazykové kurzy

Náplň práce

- zkušenosti z obdobné pozice jsou velkou výhodou
- komunikativní znalost angličtiny
- znalost práce Excelu a SAPu

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328