Obchodní zástupce Air/ Sea Morava - fix + bonusy Brno

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jako zkušený Obchodní zástupce Air/ Sea budete vyhledávat nové obchodní příležitosti a starat se o stávající zákazníky. Vašim revírem bude Morava.
- akvizice nových obchodních příležitostí
- péče o stávající klienty a řešení jejich požadavků
- řešení případů od A do Z

Nabízíme

- máte zkušenost v prodeji leteckých a námořních přeprav
- anglický jazyk na takové úrovni, abyste zvládli komunikovat s našimi klienty a zahraniční centrálou
- obchodní nadšení a pocit radosti z nově získaného klienta

Náplň práce

- nemusíte se starat o jídlo, protože Vám dáme stravenky
- čeká Vás fixní plat + motivující bonusy
- rodinné prostředí společnosti
+ další benefity!

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427