Produktový manažer - průmyslová automatizace Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme odborníka v oblasti automatizace.
Budete propojovat náš tým a zákazníka.
Povedete tým 3-4 lidí, nutný je přehled v oblasti automatizace, hodit se Vám bude znalost vision systémů - technologie, programování, orientace v SW a HW.
Budete dávat zpětnou vazbu vývojáři, mapovat trh, výhodou je pokud rozumíte SW strojů, musíte umět pochopit, co žádá zákazník a komunikovat s vývojáři.
Ušetříte pak práci vývojářům s výjezdy ke klientům, budete spojkou mezi týmem s klientem.
Budete u vývoje aplikace, schvalovacího procesu, budete se starat o dovývoj HW a SW, se kterým bude zákazník spokojený a dokáže ho obsluhovat, oživit, poradit si s problémy.

Povedete projektový tým, který zodpovídá za vývoj produktu, vyhodnotíte ekonomickou výhodnost, budete analyzovat trh a vytvářet produktovou strategii.

Nabízíme

Máme flexibilní pracovní dobu.
Nabízíme více než 5 týdnů dovolené, sick days, stravenkový paušál, budeme Vás vzdělávat.
Budete pracovat v moderním prostředí velmi atraktivní mezinárodní společnosti v odvětví automatizace, budete spolupracovat s odborníky v oboru.
Počítáme s Vámi dlouhodobě, první rok budete mít smlouvu na dobu určitou a když s Vámi budeme spokojení, prodloužíme na neurčito.

Náplň práce

technické SŠ nebo VŠ vzdělání
zkušenosti s vedením týmu
zájem o obor automatizace a robotizace
hodit se Vám bude znalost optických systémů
nutná je komunikativní znalost AJ nebo NJ

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328